Sortuj według
  rezultaty

Zastosowanie wieczorem

Co najlepiej zjeść po wieczornym treningu? Jakie produkty najlepiej sprawdzają się wieczorem? Nie ma jednej, uniwersalnej reguły dla każdego. Wszystko zależy od ciebie i od twojego celu. Niezależnie od twoich potrzeb w ofercie foodspring znajdziesz żywność fitness dla siebie

Dobrym pomysłem na wieczór zawsze są bogate w białko, lekkie przekąski. Beef Jerky, orzechy i jagody, batony Protein Bar czy Crunchy Veggies przydadzą się zawsze, gdy masz mało czasu na posiłek. Wieczorem idealne są także koktajle białkowe, które dostarczają mięśniom potrzebne im w nocy białko. 


„Bogate w białko przekąski sprawdzają się wieczorem niezależnie od obranego celu. Dlatego warto sięgać po nie jak najczęściej.” 


Wieczorem i po treningu doskonałe są suplementy, takie jak Zn:Mg i Daily Vitamins, które zaspokajają zwiększone zapotrzebowanie na składniki odżywcze po intensywnych ćwiczeniach. Po każdym treningu przydadzą się też kwasy omega-3. 

Chcesz uzupełnić trening kształtujący sylwetkę? Pomogą ci w tym Shape Caps, cholina-inozytol lub pyszny Shape Shake stosowany jako uzupełnienie posiłków.