Freunde werben Teaser Bild
60zł dla twoich znajomych

Nasz Program sponsorowania znajomych

foodspring to miłość. Do własnego ciała i najlepszej żywności naszych czasów. Podziel się tą pasją ze znajomymi i podaruj im 60zł rabatu na ich pierwsze zamówienie. Jako lojalny klient otrzymasz za to cenne punkty do wykorzystania w naszym programie lojalnościowym.

Dla kogo jest ten program?

Zrobiłeś już zakupy w naszym sklepie i uważasz, że nasze produkty są naprawdę dobre? Pokaż swoim przyjaciołom i znajomym, co oznacza finest fitness food i podaruj im 60zł rabatu na ich pierwsze zamówienie.

jak mogę zaprosić znajomych?

Wyślij swój personalny link do każdego znajomego z konta klienta. To wszystko!

Co zyskam w ten sposób?

Za każdego pozyskanego nowego klienta otrzymasz cenne punkty z naszego Programu lojalnościowego w wysokości zależnej od wartości zamówienia. Twoi znajomi otrzymają 60zł rabat na swoje pierwsze zamówienie. Brzmi nieźle? Zaproś znajomych już teraz!

co jeszcze muszę wiedzieć?
  • Możemy zasilić Twoje konto użytkownika tylko wtedy, gdy Twój znajomy użyje Twojego personalnego linku "Poleć znajomych". Musi on skorzystać z linku udostępnionego przez Ciebie. W przeciwnym razie nasz system nie będzie w stanie zidentyfikować Twojego znajomego jako nowego klienta
  • Twój znajomy musi najpierw złożyć zamówienie na kwotę co najmniej 160zł. Oczywiście bezpośrednio w sklepie internetowym foodspring.
  • Ze względów technicznych późniejsze wskazanie pozyskanego znajomego za pośrednictwem e-maila, faksu, telefonu albo poczty tradycyjnej nie jest możliwe.
  • Jeśli zamówienie pozyskanego znajomego zostanie anulowane lub nie zostanie opłacone, punkty nie zostaną przyznane.