Orzechy i suszone owoce, pakiet 8 sztuk

“Mieszanka orzechów i suszonych owoców”

15 Recenzje
Shaker gratis
  • Orzechy i suszone owoce, pakiet 8 sztuk
od razu dostępny
8 x 80 g
159,99 zł
w tym VAT (50,00 zł/100 g)
Ikona zrównoważonego rozwoju
Ekologicznie i naturalnie
Brak naświetlania i obróbki chemicznej
Ikona żywności nieprzetworzonej
Żywność nieprzetworzona
Nieprzetworzona, nieblanszowana, niesłodzona*
Znak bio
100% bio
Ze zrównoważonego i ekologicznego rolnictwa
Wyróżnienie – najwyższa jakość
Wyselekcjonowane składniki najwyższej jakości
Bez tańszych wypełniaczy, takich jak rodzynki
Ikona lejka
Bez sztucznych dodatków
Bez aromatów i wzmacniaczy smaku
Składniki

Orzechy nerkowca bio*, miechunka bio*, migdały bio*, wiśnie bio*, morwy bio*, orzechy brazylijskie bio*, pistacje bio*, orzechy makadamia bio*, jagody goji bio*, orzechy włoskie bio*

*z kontrolowanych upraw ekologicznych

Wartości odżywcze w 100 g
Wartość energetyczna 2065 kJ / 496 kcal
Tłuszcz 32,5 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 5,6 g
Węglowodany 34,3 g
w tym cukry 28,6 g
Błonnik 7,4 g
Białko 13,1 g
Sól 0,1 g
Wskazówka

Przestrzegaj zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz pamiętaj o zdrowym trybie życia. Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu.

Dawkowanie i przygotowanie

Orzechy i suszone owoce są idealną przekąską w ciągu dnia i można je spożywać praktycznie w dowolnej chwili. Garść orzechów i suszonych owoców zaspokaja głód (szczególnie wieczorem) i dostarcza cennej energii po męczącym treningu. Ze względu na stosunkowo wysoką kaloryczność mieszanki orzechów i suszonych owoców, podczas diety należy spożywać ją w ograniczonym zakresie.

Nasza rada

Dodaj 2–3 łyżki mieszanki orzechów i suszonych owoców do porannego musli lub owsianki. Dzięki temu uzyskasz zbilansowane i chrupiące śniadanie oraz dostarczysz organizmowi niezbędnej energii na dobry początek dnia.

Zalecana pora
  • Wieczorem
  • Po treningu
Średnia opinia klientów
Brak recenzji po Polski.
Najczęściej zadawane pytania
Co oznacza jakość bio w przypadku mieszanki orzechów i suszonych owoców?

100-procentowa jakość bio w przypadku mieszanki orzechów i suszonych owoców to gwarancja, że produkt został przygotowany w naturalny sposób bez promieniowania i dodatków chemicznych. Ponadto dzięki jakości bio orzechy i suszone owoce mają maksymalną ilość składników odżywczych.

Dlaczego nie jest to klasyczna mieszanka studencka?

Klasyczna mieszanka studencka często zawiera sztuczne dodatki, sól lub dodatkowy cukier. Dzięki wyjątkowemu połączeniu starannie wyselekcjonowanych, w 100% naturalnych orzechów i suszonych owoców świadomie odcinamy się od „rarytasów” tego typu, wyznaczając nowe standardy w tym zakresie.

Dlaczego mieszanka orzechów i suszonych owoców kosztuje aż 5 euro?

To proste: dlatego że w jednym opakowaniu dajemy ci najlepsze na świecie orzechy i suszone owoce. Nie tylko zrezygnowaliśmy z tanich wypełniaczy, takich jak rodzynki, lecz poszliśmy jeszcze dalej, stawiając na ekskluzywne surowce o najwyższej wartości odżywczej. W naszej mieszance znajdziesz na przykład najdroższe na świecie pistacje z Iranu i królową orzechów: makadamię.

Dlaczego makadamia jest nazywana „królową orzechów”?

Z zewnątrz orzechy makadamia przypominają kasztany, ale ich jądro jest pożywne i delikatnie. Właśnie dlatego makadamię okrzyknięto „królową orzechów”. Makadamia cieszy się ogromną popularnością nie bez przyczyny. Poza tym jest uważana za najdroższy orzech na świecie, ponieważ jej uprawa i obróbka są niezwykle pracochłonne. Łupina orzechów makadamia jest tak twarda, że nie można jej rozłupać nawet za pomocą dziadka do orzechów. Makadamia jest zdecydowanie ogromnym atutem naszej mieszanki.

Dlaczego irańskie pistacje są tak wyjątkowe?

Pistacja pochodzi z Afganistanu i Persji, czyli dzisiejszego Iranu. Już w II wieku p.n.e. uprawiano tam drzewa pistacjowe. Warunki klimatyczne i geograficzne są tak dobre, że bez zastanowienia możemy powiedzieć, że pistacje z Iranu są najlepsze.

Czym wyróżniają się orzechy brazylijskie?

Orzech brazylijski nie cieszy się wielką popularnością w naszym regionie. A szkoda. Jest on bowiem nie tylko smaczny, ale zawiera także cenny selen. Komórki potrzebują tego pierwiastka śladowego do walki z wolnymi rodnikami, a poza tym selen jest składnikiem ważnych enzymów. Z czystym sumieniem możemy zapewnić, że orzech brazylijski nie tylko wybornie smakuje, ale jest także bardzo wartościową przekąską. Nie zapomnij przy tym o efekcie orzecha brazylijskiego. Jest to zjawisko polegające na tym, że duże elementy podczas potrząsania opakowaniem przemieszczają się w górę. To znaczy, że jeśli potrząśniesz opakowaniem z naszą mieszanką orzechów i suszonych owoców, orzechy brazylijskie na pewno ustawią się na samej górze.

Białe nasiona chia bio Superfood świata fitness 39,99 zł
Paleo Bar, pakiet 12 sztuk Taki powinien być każdy baton owocowy 119,88 zł 99,99 zł