L-karnityna

“Trening kształtujący sylwetkę z L-karnityną”

205 Recenzje
Shaker gratis
  • L-Carnitin Dose
od razu dostępny
120 kapsułek (90 g)
99,99 zł
w tym VAT (111,10 zł/100g)
Ikona premium
Surowiec Carnipure®
Wysokogatunkowy winian L-karnityny ze Szwajcarii
Ikona produktu wegańskiego
Wegańskie kapsułki
Roślinne kapsułki – bez żelatyny zwierzęcej
Ikona Niemiec
Wyprodukowano w Niemczech
Starannie wyselekcjonowane surowce, wysoka jakość obróbki
Składniki

Winian L-karnityny Carnipure (81%), wegańskie kapsułki (hypromeloza), środek antyadhezyjny (sole magnezowe kwasów tłuszczowych)

Informacje

Suplement diety

Składniki specjalne w porcji
Winian L-karnityny Carnipure 1770 mg
w tym L-karnityna 1200 mg
Wskazówka

Przestrzegaj zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz pamiętaj o zdrowym trybie życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Chronić przed dziećmi.

Produkt może zawierać śladowe ilości skorupiaków, mleka (w tym laktozy), soi i glutenu.

Dawkowanie i przygotowanie

Zażywać 3 kapsułki dziennie rano lub przed treningiem, popijając odpowiednią ilością płynu.

Nasza rada

Przypuszcza się, że L-karnityna przyczynia się także do poprawy nastroju. Wyższy poziom energii zapewne ułatwia radzenie sobie z obciążeniami psychicznymi.

Zalecana pora

  • Rano
  • Przed treningiem
Średnia opinia klientów
Brak recenzji po Polski.
Najczęściej zadawane pytania
Co to jest Carnipure®?

Zarejestrowany znak towarowy Carnipure® oznacza karnitynę najwyższej jakości. Od ponad 25 lat szwajcarscy dostawcy tego surowca nieustannie udoskonalają swój produkt. W ścisłej współpracy z uniwersytetami i bazując na badaniach klinicznych gromadzona jest cenna wiedza z zakresu dietetyki.

Czym wyróżnia się Carnipure®?

Carnipure® wyróżnia się głównie wysoką zawartością substancji czynnej (1000 mg) w jednej porcji. Bezpieczeństwo stosowania tego surowca zostało wielokrotnie potwierdzone na drodze urzędowej.

Czy L-karnityna rzeźbi mięśnie lub odchudza?

Podstawą rzeźby mięśni lub kształtowania sylwetki jest codzienny deficyt kaloryczny. L-karnityna pomaga między innymi w transporcie tłuszczów spożywczych do mitochondriów, gdzie są one przetwarzane na energię. Ponadto w badaniach coraz częściej podkreśla się pozytywny wpływ L-karnityny na zwiększony poziom energii podczas uprawiania sportu.

Dlaczego warto suplementować karnitynę?

Zasadniczo organizm jest w stanie samodzielnie wyprodukować wystarczającą ilość L-karnityny. Jednak ze względu na to, że wyższy poziom karnityny w organizmie może mieć pozytywne działanie zwłaszcza dla sportowców, zaleca się jej suplementację. Jeśli L-karnityny jest za mało, na etapie kształtowania sylwetki i w przypadku intensywnych obciążeń organizm nie czerpie energii z zapasów tłuszczu, tak jakbyśmy sobie życzyli, lecz z białka. L-karnityna od foodspring pomaga przeciwdziałać temu efektowi.

Dlaczego stawiacie na wegańską karnitynę?

L-karnityna występuje prawie wyłącznie w produktach mięsnych i mlecznych. Dlatego zwłaszcza weganom (ale i wegetarianom) nie jest łatwo pozyskać dodatkową karnitynę z pożywienia. W związku z tym postawiliśmy na wegańskie kapsułki z naturalnej celulozy. Dodatkową zaletą jest to, że wysokogatunkowe roślinne kapsułki są dużo bardziej apetyczne niż ich zwierzęce odpowiedniki pozyskiwane z odpadów poubojowych.