Kreatyna w proszku

Kreatyna w proszku

“Wspomaganie budowy masy mięśniowej”

od razu dostępny
150 g
54,99 zł
w tym VAT (36,66 zł/100g)
Ikona budowy masy mięśniowej
W 100% czysty monohydrat kreatyny
Energia, siła i wytrzymałość mięśni

Ikona premium
Oryginalny surowiec Creapure®
Pełnowartościowa i czysta kreatyna
Ikona „bez dodatków”
Bez sztucznych dodatków
Sama natura – maksymalna czystość i jakość
Ikona Niemiec
Wyprodukowano w Niemczech
Najwyższe standardy jakościowe
Ikona rozpuszczalności
Optymalna rozpuszczalność
Bez grudek
Składniki

100% monohydrat kreatyny (Creapure®)

Informacje

Suplement diety zaspokajający zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza dla sportowców.

Składniki specjalne w porcji (3 g)
Monohydrat kreatyny (Creapure®) 3000 mg
z czego kreatyna 2640 mg
Wskazówka

Przestrzegaj zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz pamiętaj o zdrowym trybie życia. Produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, podejmujących intensywny wysiłek fizyczny. Wykazano pozytywne działanie przy codziennym przyjmowaniu 3 g kreatyny. Kreatyna zwiększa wydajność organizmu podczas treningu szybkości mięśni w ramach krótkiej, intensywnej aktywności ruchowej.

Produkt może zawierać śladowe ilości mleka (w tym laktozy), białko jaja kurzego, soi i glutenu.

Dawkowanie i przygotowanie

Rozpuścić 3 g proszku (ok. 1 łyżeczki) w co najmniej 200 ml wody lub soku owocowego. 1 porcja dziennie, najlepiej przed treningiem. Dostarczaj organizmowi odpowiednią ilość płynów. W przypadku regularnego spożywania kreatyny zalecamy wypijanie co najmniej 2,5–3,5 litra wody.

Nasza rada

Kreatyna powinna być zażywana z odpowiednią ilością wody (minimum 300 ml). Wbrew powszechnej teorii, zażywanie jej ze słodzonymi napojami nie powoduje lepszego wchłaniania. Stosowanie wody jest równie skuteczne i pozwala ograniczyć kalorie.

Zalecana pora
  • Rano, codziennie
  • Przed treningiem
Brak jeszcze opinii
100% wiarygodne opinie
Zostaw opinie o naszych produktach na swoim koncie użytkownika.
Najczęściej zadawane pytania
Co oznacza jakość Creapure®?

Creapure® to znany na całym świecie surowiec do produkcji kreatyny z Niemiec. Jakość Creapure charakteryzuje się przede wszystkim wysokim stopniem czystości i maksymalną biodostępnością.

Co jest lepsze: kapsułki czy proszek?

Kreatyna w kapsułkach i proszek różnią się między sobą jedynie formą. Podczas gdy kreatyna w kapsułkach jest znacznie wygodniejsza poza domem, kreatynę w proszku można na przykład łatwo rozpuścić w sokach owocowych. Oba warianty mają jednak takie samo działanie.

Czy kreatyna jest dopingiem?

Kreatyna nie znajduje się na liście środków dopingujących i jest również dozwolona w sporcie wyczynowym. Tanie rodzaje kreatyny, ze względu na proces produkcji, mogą zawierać śladowe ilości anabolików. Dlatego po spożyciu kreatyny o złej jakości, testy antydopingowe mogą dać pozytywny wynik. Jeśli postawisz jednak na wysokogatunkową kreatynę, na pewno nie będzie problemu.

Jak długo można przyjmować kreatynę?

W zasadzie kreatyna może być spożywana przez długi czas. Jednak zamiast tego możesz zdecydować się na przyjmowanie jej przez 12 tygodni, a następnie zrobić przerwę od 8 do 10 tygodni.

Czy kreatynę mogą spożywać także kobiety?

Wbrew powszechnemu twierdzeniu, że kreatyna jest przeznaczona tylko dla kulturystów i „pakerów”, z czystym sumieniem można powiedzieć, że kreatyna jest odpowiednia dla wszystkich sportowców, którzy intensywnie trenują. Kreatyna może poprawić szybkość mięśni i wytrzymałość podczas trudnych treningów oraz wspomóc późniejszą regenerację. Dlatego jest odpowiednia dla każdego, kto intensywnie i regularnie trenuje, ponieważ pomaga w szybkim osiąganiu celów.