Karta podarunkowa

“Karta podarunkowa do natychmiastowego wydrukowania.”

9 Recenzje
Shaker gratis
  • Karta podarunkowa
od razu dostępny
200zł
w tym VAT
Zawsze dobry wybór
Zawsze dobry pomysł
Obowiązuje na cały asortyment
Pomysł na prezent na ostatnią chwilę
Pomysł na prezent na ostatnią chwilę
Zamów, wydrukuj, gotowe
Zakupy bez stresu
Zakupy bez stresu
Ważność bez ograniczeń i możliwość wykorzystania w każdej chwili 
finest fitness food
finest fitness food
Dla twoich znajomych i rodziny
Średnia opinia klientów
Brak recenzji po Polski.
Najczęściej zadawane pytania
Jak otrzymać kartę podarunkową?

Karta podarunkowa foodspring zostanie doręczona przez e-mail po złożeniu zamówienia. W przypadku zamówień bez rejestracji wykorzystany zostanie adres podany podczas dokonywania płatności. Należy wydrukować dokument PDF (zalecamy wydruk w kolorze, aby uzyskać piękniejszy efekt) i wpisać imiona – swoje i obdarowywanej osoby. A co najlepsze – z kartami podarunkowymi nie wiążą się koszty dostawy.

W jaki sposób wykorzystać kartę podarunkową?

To proste: na karcie podarunkowej znajduje się indywidualny kod, który osoba obdarowana może od razu wykorzystać. Wystarczy po prostu wprowadzić go w sekcji Twoje konto Bonusy w sklepie/Bony podarunkowe. Wartość bonu podarunkowego zostanie doliczona do Twojego konta w sklepie i może zostać wykorzystana podczas kolejnych zamówień.

Ważne: przed wykorzystaniem karty podarunkowej konieczne jest utworzenieindywidualnego konta klienta. Nie można wykorzystać karty podarunkowej składając zamówienie bez rejestracji.

Jakie produkty można kupić z kartą podarunkową?

Zasadniczo na wszystko. Są jednak niewielkie wyjątki: bony podarunkowe foodspring są wykluczone z rabatów, np. kodów bonów. Produkty gratis oraz bonusy nie zostaną uwzględnione przy zakupie bonu podarunkowego. Jednak podczas wykorzystywania bonu wszystkie produkty gratis i bonusy zostaną oczywiście naliczone automatycznie. Wypłata w gotówce nie jest możliwa.

Czy będą dodawane dalsze motywy?

Oprócz dostępnych obecnie wzorów na każdą okazję dostępne będą również inne ciekawe motywy sezonowe.

Jak długo jest ważna karta podarunkowa?

Oczywiście bez ograniczeń! Dzięki temu osoba obdarowana może spokojnie zapoznać się z asortymentem i wybrać dokładnie taką żywność sportową, która pasuje do jej celów treningowych lub sposobu odżywiania się.