Kapsułki BCAA

BCAA Kapseln Dose

“Aminokwasy niezbędne dla muskulatury”

od razu dostępny
120 kapsułek (96 g)
99,99 zł
w tym VAT (104,16 zł/100g)
Ikona „wyłącznie z roślin”
Wyłącznie z roślin
Roślinne BCAA z procesu fermentacji
Ikona aromatu
Najlepsze aminokwasy BCAA
W sprawdzonej proporcji 2:1:1
Ikona liści
Wegańskie kapsułki
Roślinne kapsułki bez żelatyny zwierzęcej
Ikona Niemiec
Wyprodukowano w Niemczech
Najwyższe standardy jakościowe
Ikona witalności
Wielofunkcyjne aminokwasy BCAA
Ochrona mięśni i wydajność
Składniki
L-leucyna (37,5%), L-izoleucyna (18,8%), L-walina (18,8%), L-alanina, wegańskie kapsułki (hypromeloza), środek antyadhezyjny (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), kwas pantotenowy, witamina B6

Informacje

Suplement diety

Witaminy w porcji RWS2
Witamina B6 0,86 mg 60%
Kwas pantotenowy 3,6 mg 60%
Składniki specjalne w porcji
BCAA1 2400 mg
w tym L-leucyna 1200 mg
w tym L-izoleucyna 600 mg
w tym L-walina 600 mg
BCAA = aminokwasy rozgałęzione
W procencie wartości referencyjnych dla dziennego zapotrzebowania (= Referencyjna Wartość Spożycia).
Wskazówka

Przestrzegaj zróżnicowanej i zrównoważonej diety oraz pamiętaj o zdrowym trybie życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Chronić przed dziećmi.

Może zawierać śladowe ilości skorupiaków, mleka (w tym laktozy), soi i glutenu.

Dawkowanie i przygotowanie

Zażywać 4 kapsułki przed treningiem, popijając odpowiednią ilością płynu. W przypadku więcej niż 3 dni treningowych w tygodniu stosować 4 kapsułki dziennie.

Nasza rada

Aby naprać siły przed intensywnym treningiem, połącz nasze BCAA z kreatyną.

Zalecana pora
  • Rano
  • Wieczorem
  • Przed treningiem
Brak jeszcze opinii
100% wiarygodne opinie
Zostaw opinie o naszych produktach na swoim koncie użytkownika.
Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego do swoich BCAA używacie roślinnych surowców?

Jakość jest zawsze ściśle związana z naturalnością produktu. Dlatego zarówno same kapsułki, jak i ich zawartość składają się wyłącznie z surowców roślinnych. Dzięki temu nasze BCAA są w 100% wegańskie.

Czy do produkcji wykorzystujecie ludzkie włosy lub kacze pióra?

Trzymamy się z daleka od pozyskiwania składników z ludzkich włosów i kaczych piór. Ta małowartościowa metoda jest wprawdzie znacznie tańsza, ale nie jest zgodna z naszymi standardami jakości.

Dlaczego BCAA marki foodspring występują w proporcji 2:1:1?

Na rynku dostępne są różne BCAA – o proporcjach 4:1:1 lub nawet 8:1:1. Ich producenci najwyraźniej kierują się zasadą „im więcej, tym lepiej”. Ale w tym przypadku to nie jest dobra zasada: aby osiągnąć jak najlepszy efekt, aminokwasy BCAA trzeba przyjmować w odpowiednich ilościach. Podstawowe dzienne zapotrzebowanie na leucynę jest dwa razy wyższe niż na izoleucynę i walinę. Organizm może optymalnie wykorzystać poszczególne składniki do pokrycia zapotrzebowania na nie podczas i po treningu, tylko jeśli podawane są one w odpowiedniej dawce.

Czy spożywanie BCAA ma sens, jeśli uprawiam sport tylko od czasu do czasu?

Aminokwasy BCAA są w zasadzie odpowiednie dla każdego, kto jest aktywny fizycznie, niezależnie od tego, czy uprawia sport. Niezależnie od tego, czy idziesz na siłownię 2 razy w tygodniu czy trenujesz częściej: BCAA to aminokwasy niezbędne. Są ważnymi substancjami budulcowymi, niezbędnymi do budowy masy mięśniowej. Intensywność treningów i obrany cel nie mają przy tym znaczenia: budowa masy mięśniowej jest istotną częścią każdego treningu.

Czy BCAA pomagają schudnąć?

BCAA mogą bardzo pomóc podczas diety o ograniczonej kaloryczności. Jeśli chcesz schudnąć, potrzebujesz deficytu kalorii. Jednak wiąże się to z ryzykiem, że dojdzie do spalania mięśni, a nie tłuszczu. Zawarte w BCAA aminokwasy – leucyna, izoleucyna i walina – są przyswajane przez organizm praktycznie bezpośrednio po spożyciu, ponieważ nie są muszą być najpierw metabolizowane przez wątrobę. Szybko dostarczają energię, dzięki temu organizm już nie usiłuje pozyskiwać jej z białka mięśniowego. Podczas redukcji aminokwasy BCAA pomagają zatem zachować maksymalną ilość masy mięśniowej.