Energy Aminos

“100% wsparcia na treningu. 0% chemii.”

807 Recenzje
Shaker gratis
  • Energy Aminos
od razu dostępny
400 g
149,99 zł
w tym VAT (374,98 zł/1 kg)
Roślinne BCAA
Roślinne BCAA
Zaopatrzenie mięśni w energię przed treningiem
Kofeina i ekstrakt z guarany.
Kofeina i ekstrakt z guarany
Pełna koncentracja na treningu
Ekstrakt z prawdziwego pieprzu.
Ekstrakt z prawdziwego pieprzu
Optymalne wchłanianie substancji odżywczych
Bez sztucznych aromatów.
Bez sztucznych aromatów
Naturalny smak
Wyprodukowano w Niemczech.
Wyprodukowano w Niemczech
Certyfikowana produkcja zachowująca składniki odżywcze

In nur 3 Schritten zu mehr Leistung.

Energy Aminos Pulver dazugeben.

1 Messlöffel Energy Aminos Pulver (ca. 20 g) in 400 ml Wasser geben.

Gut shaken.

2. Gut shaken. Bis sich das Pulver vollständig gelöst hat.

Trinken.

3. Trinken. Nach ca. 20 min. gehen die Energy Aminos auf Power Modus. Dein Workout kann durchstarten.

Dosierung & Zubereitung

Täglich 1 Portion (20 g = 1 Messlöffel) in mindestens 400 ml Wasser lösen und 20 Minuten vor dem Training trinken. Den Messlöffel gibt es in jeder Dose gratis dazu.

Empfohlener Zeitpunkt

  • Vor dem Training
Średnia opinia klientów
Brak recenzji po Polski.
Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego wasze Energy Aminos są tak czyste?

Pragniemy, aby nasi klienci czerpali ze swojego treningu jak najwięcej. Dlatego nie produkujemy byle czego. Stworzyliśmy odżywkę przedtreningową, która charakteryzuje się najwyższą czystością wśród podobnych produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu zaopatruje organizm dokładnie w te substancje odżywcze, które są mu niezbędne do intensywnego treningu: L-cytrulinę i roślinne BCAA, a także kofeinę z guarany. Zawarty w produkcie ekstrakt z pieprzu działa natomiast jak naturalny zastrzyk energii.

Po co stosujecie ekstrakt z pieprzu?

Pieprz zawiera naturalną piperynę. Przypuszcza się, że poprawia ona dostępność biologiczną innych substancji czynnych. Co to oznacza? Możesz od razu rozpocząć trening, bez konieczności długiego czekania.

A co mam wypić po treningu?

Po treningu bardzo przydają się przede wszystkim węglowodany proste, BCAA i L-glutamina. To pozwoli ci na dobrą regenerację przed kolejnym treningiem. Dzięki naszym Recovery Aminos suplementacja potreningowa jest w końcu całkowicie wolna od sztucznych dodatków. Jest to możliwe między innymi dzięki zastosowaniu wegańskich BCAA i rezygnacji ze sztucznych aromatów.

Czy Energy Aminos są odpowiednie również dla kobiet?

Jasne! Nasze Energy Aminos są całkowicie czyste i nie zawierają żadnych hormonów. BCAA od foodspring są pozyskiwane w 100% z roślinnych źródeł. A mimo tego, że są wegańskie, pokrywają zwiększone zapotrzebowanie na aminokwasy niezbędne. Przede wszystkim podczas intensywnych treningów.

Dlaczego inni producenci obiecują lepsze wartości?

Lepsze wartości? Tylko na etykiecie. W ramach procesu przemiany materii organizm każdego dnia jest w stanie wykorzystać jedynie określoną, maksymalną dawkę substancji odżywczych. Pozostałe przepadają. 20 g naszych Energy Aminos stanowi optymalną dawkę na dzień treningowy o wysokiej intensywności. Taka porcja dostarczy mięśniom odpowiednią ilość energii, ale nie przeciąży organizmu.

Jak prawidłowo odmierzyć ilość? Czy dostępna jest miarka?

Tak! W przypadku Energy i Recovery Aminos bardzo ważne jest odmierzenie dokładnej porcji, dlatego w każdym pojemniku znajduje się miarka. Po otwarciu opakowania nie widać miarki? Bez obaw! Prawdopodobnie podczas transportu miarka przesunęła się w dół i schowała w proszku.