Dla prasy

Kontakt dla prasy foodspring Lars Ernst

Kontakt dla prasy


Lars Ernst

pr@foodspring.com

Tel.: +49 30 208 499 100

Nasze materiały prasowe z obszernymi

informacjami dotyczącymi foodspring.

Pobierz informację prasową foodspring
Pobierz zdjęcia dla prasy

O nas


Pracownicy foodspring to naukowcy z dziedziny żywienia, eksperci z zakresu sportu i sami sportowcy, których łączy wspólna pasja. Nasz wspólny cel: opracowywanie najbardziej naturalnej i innowacyjnej żywności naszych czasów. Nieważne, czy jest to żywność sportowa, funkcjonalna, czy superfood – wynosimy jedzenie na wyższy poziom.

Nie idziemy na żadne kompromisy. Ani w przypadku jakości surowców, ani przy produkcji. Dlatego właśnie każdy z naszych produktów to gwarancja jakości. Najlepsze składniki, przygotowane w sposób zrównoważony i z zachowaniem wartości odżywczych.

Logo Women's Health

Chrupiące owoce

Październik 2016 (Women's Health) "Uwielbiam truskawki i ananasa – a tutaj mam jedno i drugie w jednej torebce! Specjalna metoda suszenia próżniowego poniżej 70 stopni pozwala optymalnie zachować witaminy. Poza tym owoce nie są rozmiękłe, tylko mega chrupiące. Sztuczne dodatki, konserwanty i barwniki nie są potrzebne – to mi się podoba!"

Logo GQ

Superpomoc w odchudzaniu

Październik 2016 (GQ) "Białko z mleka od krów z wolnego wypasu, błonnik inulina z korzenia cykorii; L-karnityna i stewia. Stosować wieczorem zamiast posiłku. W ten sposób naprawdę można szybko schudnąć."

Logo Vogue

Zielenina

Październik 2016 (Vogue) "Smakują w müsli, jogurcie i smoothie, „Superfood Greens".

Logo Gala

Orzechy w akcji

Lipiec 2016 (Grazia) "Każde sięgnięcie do torebki z superfood to samo zdrowie, a dodatkowo wspomaga pracę mózgu. Philipp Schrempp i Tobias Schüle, twórcy nowej niemieckiej marki żywności fitness foodspring, opuścili berlińskie laboratorium i podróżowali po całym świecie w poszukiwaniu najlepszych składników. W efekcie w mieszance „Orzechy i owoce” (opakowanie 80 g, ok. 5 euro) znalazły się irańskie pistacje, boliwijskie orzeszki para i chińskie jagody goji. A wszystko bez GMO i dodatków, za to w jakości bio."

Logo InStyle

Doskonały smak + maksymalne korzyści

Lipiec 2016 (InStyle) "Marka foodspring łączy te komponenty w jedno i tworzy żywność fitness na miarę naszych czasów. Na stronie internetowej tej młodej firmy jeden z ekspertów prowadzi zaawansowany Body Check w celu określenia idealnej kombinacji produktów dla każdego z klientów."

Logo Gala

Funkcja Food Follows

Maj 2016 (Gala) "Twórcy kryjący się za berlińską marką foodspring podbijają jakość swojej biocertyfikowanej oferty superfood dzięki korzystaniu z zalet klasycznych technologii produkcji żywności. I tak np. „Crunchy Fruits“ – mieszanka ananasa i truskawek – jest suszona próżniowo w taki sposób, że zachowuje się ok. 80 procent witamin. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w wyborze odpowiedniego produktu z tak bogatej oferty orzechów, jagód i olejów, wykonuje online „Body-Check” i otrzymuje indywidualną kombinację produktów.“"

Logo freundin

Zastrzyk witamin!

Maj 2016 (Freundin) "Owoce, których nie trzeba myć ani kroić na kawałki, to genialnie praktyczne rozwiązanie. Szczególnie na drogę. Kawałki truskawek i ananasa w takiej torebce są do tego bogate w witaminy i w 100 procentach naturalne. A jeśli schrupało się jeden, chce się zjeść wszystkie.“"

Logo Glamour

Owoce na wynos.

Maj 2016 (Glamour) „W bagażu i torebce nie mieści się niestety ananas? To się zdarza! Codzienną porcję owoców zapewniają teraz również „Crunchy Fruits“ od foodspring. 23 truskawki i ¼ ananasa w jednej torebce! A dzięki technologii suszenia próżniowego zachowują one 80 procent pierwotnej zawartości witamin."

Logo Men's Health

Test czekoladowych shake’ów białkowych

Marzec 2016 (Men's Health) Bio Whey Protein od foodspring. Wymarzony smak proteinowego shake’a! Bardzo naturalny, czekoladowy smak tego proszku marki foodspring przekonuje na całej linii. Nie za słodki, a mimo to idealnie zaspokaja czekoladowy głód. Mały minus, jeśli chodzi o rozpuszczalność i konsystencję: potrząsanie shakiem to prawdziwy trening bicepsów, jeśli chce się rozpuścić wszystkie grudki. Spora jest też wartość odżywcza: relatywnie wysoką zawartość tłuszczu w porównaniu do innych koktajli wybaczamy shake’owi czekoladowemu tylko ze względu na jego doskonały skład."

Logo Gala Men

Bio - Power

Czerwiec 2015 (Gala Men) "Dlatego właśnie od lat stawiam też na zdrowe odżywianie i w intensywnych fazach treningu codziennie przyrządzam sobie koktajle białkowe. Często zawierają one jednak hormony i antybiotyki. Dobrą alternatywę stanowią produkty foodspring, takie jak na przykład pierwsze białko w proszku ze znakiem jakości Bio." , twierdzi redaktor Alexander Nebe. Przetestował on nasz proszek Bio Protein i jest przekonany o jego jakości.

Logo GQ

Shake it, Baby!

Czerwiec 2015 (GQ) "Kremowe shaki, które przy okazji nie zawierają żadnych substancji z jaj, smakują naprawdę dobrze – uwielbiam wersję waniliową. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę jest jednak strona internetowa: Tutaj trzeba najpierw przejść przez "Body Check" [...] I like!”, mówi redaktor Constantin Hermann. Spodobały mu się nie tylko shaki, ale również opracowany przez nas Body Check.