Sortuj według
  rezultaty

Fitness food bez laktozy

Znalezienie żywności bez laktozy, która byłaby smaczna, a jednocześnie korzystna dla zdrowia i kondycji, nie zawsze jest łatwe. Dlatego wzięliśmy się do pracy i stworzyliśmy zdrową żywność sportową, która idealnie pasuje do diety bezlaktozowej, a przy tym jest bardzo smaczna.


„Nasi ekotrofolodzy, technolodzy żywności i eksperci ds. dietetyki drobiazgowo kontrolują jakość i smak bezlaktozowej żywności sportowej foodspring. Dzięki temu mamy pewność, że nie zawiera ona laktozy i jest po prostu pyszna.”


Białko w proszku bez laktozy? To żaden problem. Nasze białko Vegan Protein jest w 100% bezlaktozowe. Jako shake po treningu, alternatywa dla koktajlu mlecznego lub w musli – wzbogać swoją codzienność dzięki świetnie tolerowanemu białku z grochu, ryżu, konopi i słonecznika, które zawiera też kompletny profil aminokwasowy.

Jako przekąski świetnie sprawdzą się Crunchy FruitsCrunchy Veggies. Czyli suszone owoce i warzywa. Bez dodatku cukru, bez chemii, po prostu suszone. Może nie brzmi to spektakularnie, ich smak jest jednak znakomity.

Ale nawet w klasycznych suplementach również rezygnujemy z laktozy. Dlaczego? To proste. Wysokiej jakości BCAA, kreatyna, kwasy omega-3 i spółka nie potrzebują laktozy do wspomagania twoich treningów.


„Dieta bez laktozy może być przyjemnością. Białko bezlaktozowe może też być bardzo smaczne. Wychodząc z tych założeń, foodspring opracowuje fitness food bez laktozy.”